Telefonla Rezervasyon: (800) 745-9784

Şartlar ve koşullar

1. Hizmetimizin Kapsami

Bu Sözleşmede kullanılan terimler

"Biz", "bize", "bizim" ve "EUROBOOKINGS" terimleri, bir Nevada sınırlı sorumluluk şirketi olan ("Travelscape") Travelscape LLC de dahil olmak üzere, bir Delaware limited ortaklığı olan Eurobookings.com L.P.'ye ve/veya yan şirketlerimizi ve kurumsal ortaklarımızı temsil eder. "Siz" terimi İnternet Sitesini ziyaret eden ve/veya bu İnternet Sitesi veya müşteri hizmetleri yetkililerimiz aracılığıyla bir rezervasyon yapan müşteriyi temsil eder.

Bu İnternet Sitesinin Amacı

Bu İnternet Sitesi seyahat bilgileri toplamanız, seyahat ile ilgili mevcut ürün ve hizmetleri belirleyebilmeniz, yasal rezervasyonlar yaptığınız sırada size yardımcı olmak ve ayrıca seyahat tedarikçileri ile iş ilişkileri kurmak için sağlanmaktadır ve bunun dışında herhangi başka bir amaç taşımaz.

Bu İnternet Sitesi aşağıda belirtilen tüm hükümleri, şartları ve bildirimleri bir değişiklik olmaksızın kabul etmeniz koşuluyla sunulmaktadır (topluca, "Sözleşme"). Bu İnternet Sitesine herhangi bir amaçla erişmeniz veya bu İnternet Sitesini kullanmanız durumunda, bu Sözleşmeye bağlı kalacağınızı kabul etmiş oluyorsunuz. Bu İnternet Sitesinde bulunan seyahat ile ilgili herhangi bir ürün veya hizmet için rezervasyon yaptırmanız durumunda bu Sözleşmenin bunun gibi tüm işlemlerinize uygulanacağını kabul etmiş oluyorsunuz. Lütfen Sözleşmeyi dikkatlice okuyun. Bu hükümlerin ve şartların tamamını kabul etmiyorsanız lütfen bu İnternet Sitesini kullanmayın.

Bu Sözleşmenin en güncel halini inceleyebilmek için lütfen bu sayfayı belirli aralıklarla ziyaret ettiğinizden emin olun. Bu Sözleşmeyi kendi takdirimize bağlı olarak önceden bildirmeksizin değiştirme ve ayrıca üzerinde değişiklik yapma hakkımızı her zaman saklı tutuyoruz ve bu İnternet Sitesine devamlı erişiminiz veya bu İnternet Sitesini kullanmanız sizin güncellenmiş ya da üzerinde değişiklik yapılmış bu Sözleşmeyi kabul etmiş olduğunuz anlamına gelir.

BU İNTERNET SİTESİNİN KULLANIMI

Bu internet sitesini bir kullanım koşulu olarak (i) en az 18 yaşında olduğunuzu; (ii) bağlayıcı bir yasal sorumluluğun altına girebilecek yasal yetkiye sahip olduğunuzu; (iii) bu İnternet Sitesini bu Sözleşmeye uygun olarak kullanacağınızı; (iv) bu İnternet Sitesini kendiniz için veya yasal sorumluğunuz altında olan kişiler için yasal rezervasyonlar yapmak amacıyla kullanacağınızı; (v) başkası adına yaptığınız rezervasyonlar için, uygulanabilir tüm kurallar ve kısıtlamaları da kapsayacak şekilde, uygulanacak olan hükümleri ve şartları bunun gibi diğer kişilere bildireceğinizi; (vi) bu İnternet Sitesinde sizin tarafınızdan sağlanan tüm bilgilerin doğru, tutarlı ve tam olduğunu garanti etmiş oluyorsunuz. Herhangi bir kişinin bu İnternet Sitesine erişimini, bununla sınırlı olmamakla beraber bu Sözleşmenin ihlali durumu da dahil olmak üzere, herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle engelleme hakkımızı saklı tutuyoruz.

YASAKLANMIŞ ETKİNLİKLER

Bu İnternet Sitesindeki içerik ve bilgiler (bunlarla sınırlı olmamakla birlikte seyahat hizmetlerinin fiyatları ve mevcut olup olmadıkları da dahil) ve bununla beraber bunun gibi içerikleri ve bilgileri sağlamak için kullanılan altyapı, bizim veya tedarikçilerimizin ve sağlayıcılarımızın mülkiyetindedir. Bu İnternet Sitesinden rezervasyonunu yaptığınız seyahat veya hizmetler için verilen seyahat planınızın (ve ilgili belgelerin) sınırlı kopyalarını alırken bu kopyayı değiştirmemeyi, çoğaltmamayı, dağıtmamayı, iletmemeyi, sergilememeyi, uygulamamayı, yeniden üretmemeyi, yayınlamamayı, lisanslamamayı, benzerlerini oluşturmamayı veya bu İnternet Sitesinden elde ettiğiniz bilgileri, yazılımları, ürünleri veya hizmetleri satmamayı ya da yeniden satmamayı kabul etmiş olursunuz. Bunlara ek olarak ayrıca:

  1. bu İnternet Sitesini ve İnternet Sitesinin içeriğini herhangi bir ticari amaca yönelik kullanmayacağınızı;
  2. kurgusal, düzmece veya hileli ya da herhangi bir hak iddia etme beklentisiyle rezervasyonlar yapmayacağınızı;
  3. herhangi bir robot, örümcek, kazıyıcı veya başka bir otomatik ya da manuel işlemle herhangi bir amaç için açık yazılı iznimiz olmaksızın bu İnternet Sitesinin herhangi bir içeriğine veya bilgisine erişmeyeceğinizi, görüntülemeyeceğinizi ya da kopyalamayacağınızı;
  4. bu İnternet Sitesindeki hiçbir robot yasaklama üstbilgisi kısıtlamasını ihlal etmeyeceğinizi veya bu İnternet Sitesine erişimi önleyen ya da kısıtlayan diğer kuralları atlatmaya çalışmayacağınızı;
  5. bu İnternet Sitesinin altyapısında bizim takdirimize göre aşırı ve ölçüsüz yük oluşturan veya oluşturabilecek bir etkinlikte bulunmayacağınızı;
  6. bu İnternet Sitesinin herhangi bir bölümünün (bununla sınırlı olmamakla birlikte herhangi bir seyahat hizmetinin alım yolu da dahil) açık yazılı iznimiz olmaksızın herhangi bir amaçla ayrıntılı bağlantılarını yayınlamayacağınızı;
  7. bu İnternet Sitesinin önceden yazılı iznimiz olmaksızın hiçbir internet sitesinde "çerçevelemeyeceğinizi", "yansıtmayacağınızı" ve ayrıca internet sitesi içine dahil etmeyeceğinizi kabul etmiş oluyorsunuz.

TEDARİKÇİLERİN KURALLARI VE KISITLAMALARI

Seçtiğiniz, seyahatle ilgili ürün ve hizmet rezervasyonlarınızda ve alımlarınızda ek hükümler ve şartlar uygulanır. Lütfen bu hükümleri ve şartları dikkatlice okuyun. Vadesi gelmiş ödemelerinizin tamamının yapılması, bilet ücretlerinin, ürünlerin ve hizmetlerin geçerliliği ve kullanımıyla ilgili, tedarikçinin kuralları ve kısıtlamaları da dahil olmak üzere, alışveriş yapmak için seçtiğiniz herhangi bir tedarikçi tarafından yürürlüğe konmuş satın alma hükümlerine ve şartlarına uyacağınızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Belirli hizmetleri ve/veya etkinlikleri sunan bazı tedarikçiler, sundukları hizmete ve/veya etkinliğe dahil olmadan önce kendi sorumluluk reddi bildirimlerini imzalamanızı gerekli görebilirler. Bunun gibi herhangi bir tedarikçinin kurallarının ve kısıtlamalarının herhangi bir ihlali söz konusu olduğunda, durumun rezervasyonunuzun/rezervasyonlarınızın iptaliyle, kuralların geçerli olduğu seyahat ürünü veya hizmetine erişiminizin engellenmesiyle, bu gibi rezervasyonların yapılması sırasında ödenen ücretlerin tarafınızca karşılanmasıyla ve/veya bu gibi kural ihlalleri sonucunda herhangi bir mali zarara maruz kaldığımızda hesabınızı borçlandırmamızla sonuçlanabileceğini anlamış oluyorsunuz.

AB'deki varış noktalarına yapılan seyahatler için Özel Fiyatlı Otel rezervasyonları ve Özel Fiyatlı uçuş ürünleri Travelscape tarafından size sağlanmaktadır.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Uygulamalarımızı anlamak amacıyla, bu İnternet Sitesini kullanımınızı yöneten mevcut Gizlilik Politikamızı incelemek için lütfen buraya tıklayın: Gizlilik Politikası.

FİYATLAR

Belirli ülkelerdeki yetkili makamların yerel olarak ödenmesi gereken belirli ek vergiler (turist vergisi vb.) alabileceğini kabul etmiş oluyorsunuz. Bu gibi ek vergileri ödeme sorumluluğu tamamen size aittir.

Otel tedarikçileri uygun görülen yerlerde vergi tutarlarını bize fatura etmektedirler. Otel tedarikçileri uygulanabilir vergileri ilgili vergi idarelerine iletebilirler. Ön ödemeli otel alışverişlerinizde size fatura ettiğimiz, vergi iadesini almak için ödenen masraflar, otel tedarikçisine otel rezervasyonunuzla bağlantılı olarak ödediğimiz tahmini işlem vergilerini (ör: satış ve kullanım vergileri, oda işgal vergisi, oda vergisi, tüketim vergisi, katma değer vergisi vb.) temsil eder. Bu masraflar ilgili vergi idarelerine iletilmek üzere sizden alınan vergilerin bir toplamını temsil etmez. Travelscape tarafından otel tedarikçilerine ödenen vergi tutarları, müşterimizin oteli aktif kullandığı zamana bağlı olarak geçerli olan vergi iadesi almak için ödenen bedele, fiyatlara, vergilendirilebilirliğe vb. göre değişkenlik gösterebilir.

EUROBOOKINGS, müşterimizin seyahat rezervasyonlarını birlikte gerçekleştirdiğimiz tedarikçilerle bir satış ortaklığı faaliyeti göstermemektedir. Vergilendirilebilirlik ve uygun vergi oranı konuma bağlı olarak yüksek değişkenlik göstermektedir.

ÖN ÖDEMELİ OTEL REZERVASYONLARI

EUROBOOKINGS'ın kurumsal ortağı olan Travelscape, oteller ile, belirli oda fiyatlarının ön pazarlığını yapar. İnternet Sitesinde görünen oda fiyatını, vergi iadesi almak için ödenen masrafları ve hizmet bedellerini içeren toplam rezervasyon fiyatı için rezervasyon yapmak üzere EUROBOOKINGS'ı yetkilendirmiş oluyorsunuz. Toplam rezervasyon fiyatı için, Travelscape tarafından, kredi kartınızdan ödeme alınmasını kabul etmiş oluyorsunuz.

Ön ödemeli otel rezervasyonunuzu iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz ancak sizden, otel rezervasyonu için geçerli olan kurallarda ve kısıtlamalarda belirtilen, iptal veya değişim bedeli alınır. Rezervasyon yaptığınız otelde uygulanan iptal kurallarında belirtilen, otellere göre değişiklik gösteren süre (genellikle 24-72 saat arası) dolmadan önce rezervasyonunuzu iptal etmezseniz veya değiştirmezseniz uygulanabilir gecelik fiyatları, vergi iadesi için ödenen masrafları ve hizmet bedellerini ödemeniz söz konusu olabilir. Rezervasyonunuzun ilk gecesinde otele giriş yapmamanız ve rezervasyonunuzda bulunan takip eden gecelerde giriş yapmanız durumunda rezervasyonunuzun iptal edilmemesi için, rezervasyonunuzla ilgili değişiklikleri, rezervasyonunuzun ilk gecesinden daha sonra olmamak şartıyla bize onaylatmalısınız. Hiç giriş yapmama veya erken çıkış yapma durumları için geri ödeme talebinizi çıkış tarihinden sonraki 60 gün içerisinde yapmalısınız.

Sizden kaynaklanan herhangi bir iptal ve değişiklik bedelini ödemeyi kabul etmiş oluyorsunuz. Belirli durumlarda, bazı rezervasyonlar, otel rezervasyonu kurallarında ve kısıtlamalarında belirtildiği şekilde, yapıldıktan sonra değiştirilemez veya iptal edilemez. Ön ödemeli otel rezervasyonlarınız sırasında yürürlükte olan hükümlere ve şartlara bağlı kalacağınızı kabul etmiş oluyorsunuz.

SEYAHAT VARIŞ NOKTALARI

Her ne kadar uluslararası varış noktalarını da kapsayan varış noktalarına yapılan seyahatlerin çoğu sorunsuz olarak tamamlansa da bazı varış noktalarına yapılan seyahatler diğerlerinden daha fazla risk içerir. Yolculara, kendi devletleri tarafından bildirilen seyahat yasaklarını, uyarıları, duyuruları ve tavsiyeleri, özellikle uluslararası varış noktalarına seyahat ederken, rezervasyon yapmadan önce incelemeleri için ısrar ediyoruz.

BELİRLİ VARIŞ NOKTALARINA SEYAHAT SATIŞI OLANAĞI SUNARKEN BU GİBİ NOKTALARA SEYAHAT ETMENİN TAVSİYE EDİLEBİLİR VE RİSKSİZ OLDUĞUNU BEYAN VEYA GARANTİ ETMİYORUZ VE BU GİBİ VARIŞ NOKTALARINA YAPILAN SEYAHATLERİN ZARAR VE KAYIPLARLA SONUÇLANMASINDAN SORUMLU DEĞİLİZ.

YASAL SORUMLULUKLARIN REDDİ

BU İNTERNET SİTESİNDE YAYINLANAN BİLGİLER, YAZILIMLAR, ÜRÜNLER VE HİZMETLER FİYATLANDIRMA HATALARI DA DAHİL OLMAK ÜZERE TUTARSIZLIKLAR VEYA HATALAR İÇEREBİLİR. ÖZELLİKLE EUROBOOKINGS VE EUROBOOKINGS ÜZERİNDEN SEYAHAT ÜRÜNLERİ VE HİZMETLERİ TANITAN EUROBOOKINGS'IN YAN ŞİRKETLERİ VE KURUMSAL ORTAKLARI ("EUROBOOKINGS GRUP ŞİRKETLERİ") VE EUROBOOKINGS İLE BAĞLANTILI OLAN, ALT MARKA İLE HİZMET VEREN VE/VEYA İNTERNET SİTESİYLE BAĞLANTILI OLAN ORTAKLAR (TOPLUCA, "EUROBOOKINGS BAĞLANTILI ŞİRKETLERİ") İNTERNET SİTESİNDE YAYINLANAN (BUNLARLA SINIRLI OLMAMAKLA BİRLİKTE FİYATLANDIRMA, FOTOĞRAFLAR, OTEL OLANAKLARININ LİSTESİ, GENEL ÜRÜN TANIMLARI VB. İÇERİKLERİ DE KAPSAYAN) ÇOĞU KENDİ TEDARİKÇİLERİ TARAFINDAN SAĞLANAN OTEL, HAVAYOLU, DENİZ SEYAHATİ, ARABA VE DİĞER SEYAHAT ÜRÜNLERİ İLE İLGİLİ BİLGİLERİN VE TANIMLARIN DOĞRULUĞUNU GARANTİ ETMEZ VE BUNLARDA BULUNAN HERHANGİ BİR HATANIN VEYA DİĞER TUTARSIZLIKLARIN SORUMLULUĞUNU REDDEDER. BUNUN YANISIRA, İNTERNET SİTESİNDEKİ HERHANGİ BİR FİYATLANDIRMA HATASINI VE/VEYA YANLIŞ BİR FİYAT ÜZERİNDEN YAPILAN, BEKLEMEDE OLAN REZERVASYONLARIN ÜSTÜNDE AÇIKÇA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKIMIZI SAKLI TUTUYORUZ. BU GİBİ BİR DURUMDA EĞER MÜMKÜNSE BEKLEYEN REZERVASYONUNUZU DOĞRU FİYAT ÜZERİNDEN DEVAM ETTİRME FIRSATI SUNUYORUZ VEYA REZERVASYONUNUZU CEZA BEDELİ ALMAKSIZIN İPTAL EDİYORUZ.

BU İNTERNET SİTESİNDE GÖRÜNEN OTEL FİYATLARI SADECE GENEL REHBERLİK AMACIYLA SUNULMAKTADIR VE EUROBOOKINGS GRUP ŞİRKETLERİ VE EUROBOOKINGS'A BAĞLI ŞİRKETLER BU FİYATLARIN DOĞRULUĞUNU GARANTİ ETMEZ. EUROBOOKINGS GRUP ŞİRKETLERİ, EUROBOOKINGS'A BAĞLI ŞİRKETLER VE BU ŞİRKETLERİN KENDİ TEDARİKÇİLERİ BELİRLİ ÜRÜNLERİN VE HİZMETLERİN MEVCUT OLMASI İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR GARANTİ VERMEMEKTEDİRLER. EUROBOOKINGS GRUP ŞİRKETLERİ, EUROBOOKINGS BAĞLANTILI ŞİRKETLERİ VE/VEYA BU ŞİRKETLERİN TEDARİKÇİLERİ BU İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDE HER ZAMAN GELİŞTİRMELER VE/VEYA DEĞİŞİKLİKLER YAPABİLİRLER.

EUROBOOKINGS GRUP ŞİRKETLERİ, EUROBOOKINGS'A BAĞLI FİRMALAR VE ONLARIN KENDİ TEDARİKÇİLERİ HERHANGİ BİR AMAÇ İÇİN BU İNTERNET SİTESİNDE BULUNAN BİLGİLERE, YAZILIMLARA, ÜRÜNLERE VE HİZMETLERE İLİŞKİN HERHANGİ BİR BEYANDA BULUNMAMAKTADIRLAR VE HERHANGİ BİR ÜRÜNÜN VEYA HİZMETİN BU İNTERNET SİTESİ İÇERİĞİNE DAHİL EDİLMİŞ OLMASI VEYA BU İÇERİĞİN BU İNTERNET SİTESİNDE SUNULUYOR OLMASI EUROBOOKINGS GRUP ŞİRKETLERİNİN VEYA EUROBOOKINGS'A BAĞLI ŞİRKETLERİN BU GİBİ ÜRÜNLERİ DESTEKLEDİKLERİNİ VEYA TAVSİYE ETTİKLERİNİ GÖSTERMEZ. BUNUN GİBİ TÜM BİLGİLER, YAZILIMLAR, ÜRÜNLER VE HİZMETLER HERHANGİ BİR GARANTİ OLMAKSIZIN "OLDUKLARI GİBİ" SAĞLANIR. EUROBOOKINGS GRUP ŞİRKETLERİ, EUROBOOKINGS'A BAĞLI ŞİRKETLER VE BU ŞİRKETLERİN KENDİ TEDARİKÇİLERİ BU İNTERNET SİTESİNİN, BU İNTERNET SİTESİNİN SUNUCULARININ VEYA EUROBOOKINGS GRUP ŞİRKETLERİNDEN, EUROBOOKINGS'A BAĞLI ŞİRKETLERDEN VE/VEYA BU ŞİRKETLERİN KENDİ TEDARİKÇİLERİNDEN GÖNDERİLEN EPOSTALARIN VİRÜS VEYA BAŞKA ZARARLI BİLEŞENLER İÇERMESİ DURUMU İLE İLGİLİ GARANTİ VERME SORUMLULUĞUNU REDDEDER. EUROBOOKINGS GRUP ŞİRKETLERİ, EUROBOOKINGS'A BAĞLI ŞİRKETLER VE BU ŞİRKETLERİN KENDİ TEDARİKÇİLERİ KASTEDİLEN TÜM TİCARETE UYGUNLUK, MEMNUNİYET KALİTESİ, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, ÜNVAN VE İHLAL GARANTİLERİ VE ŞARTLARI DA DAHİL OLMAK ÜZERE BU BİLGİLERLE, YAZILIMLARLA ,ÜRÜNLERLE VE HİZMETLERLE İLGİLİ TÜM GARANTİLERİN VE ŞARTLARIN SORUMLULUĞUNU REDDEDER.

HAVAYOLU TAŞIMACILARI, OTELLER VE BU İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN SEYAHAT VEYA BAŞKA HİZMETLER SAĞLAYAN DİĞER TEDARİKÇİLER BAĞIMSIZ TARAFLARDIR VE EUROBOOKINGS GRUP ŞİRKETLERİNİN VEYA EUROBOOKINGS'A BAĞLI ŞİRKETLERİN TEMSİLCİLERİ VEYA ÇALIŞANLARI DEĞİLDİRLER VE EUROBOOKINGS GRUP ŞİRKETLERİ İLE EUROBOOKINGS'A BAĞLI ŞİRKETLER BUNUN GİBİ HERHANGİ BİR TEDARİKÇİNİN EYLEMLERİNDEN, HATALARINDAN, GÖREVLERİNİ EKSİK OLARAK YERİNE GETİRMELERİNDEN, BEYANLARINDAN, GARANTİLERİNDEN, İHLALLERİNDEN VE İHMALLERİNDEN VEYA KİŞİSEL YARALANMALARDAN, ÖLÜMDEN, MÜLKE GELEN ZARARLARDAN YA DA BUNLARDAN KAYNAKLANAN DİĞER ZARARLARDAN VE MASRAFLARDAN SORUMLU TUTULAMAZLAR. EUROBOOKINGS GRUP ŞİRKETLERİ VE EUROBOOKINGS'A BAĞLI ŞİRKETLER, DOĞRUDAN KONTROLÜ ALTINDA OLMAYAN GECİKMELERDEN, İPTALLERDEN, FAZLA REZERVASYONLARDAN, GREVLERDEN, MÜCBİR SEBEPLERDEN YA DA DİĞER NEDENLERDEN DOLAYI OLUŞAN GECİKMELERDEN DOLAYI HİÇBİR GERİ ÖDEME YAPMAZ VE HERHANGİ BİR EK MASRAFTAN, GÖREVİN EKSİK OLARAK YERİNE GETİRİLMESİNDEN, GECİKMELERDEN, VARIŞ NOKTASI DEĞİŞİKLİĞİNDEN VEYA DEVLETİN YA DA YETKİLİ MAKAMLARIN EYLEMLERİNDEN SORUMLU TUTULAMAZ.

HİÇBİR DURUMDA EUROBOOKINGS GRUP ŞİRKETLERİ, EUROBOOKINGS'A BAĞLI ŞİRKETLER, VE/VEYA BU ŞİRKETLERİN KENDİ TEDARİKÇİLERİ İHMAL, SÖZLEŞME, HAKSIZ FİİL, KATI SORUMLULUK VEYA BAŞKA BİR PRENSİP TEMEL ALINMIŞ DA OLSA VE EUROBOOKINGS GRUP ŞİRKETLERİ, EUROBOOKINGS'A BAĞLI ŞİRKETLER VE/VEYA BU ŞİRKETLERİN KENDİ TEDARİKÇİLERİ BUNDAN HABERDAR EDİLMİŞ DAHİ OLSALAR BU İNTERNET SİTESİNE ERİŞMENİZ, BU İNTERNET SİTESİNİ GÖRÜNTÜLEMENİZ YA DA SİTEYE ERİŞİMDE SİTEYİ GÖRÜNTÜLEMEDE YA DA SİTEYİ KULLANMADA YAŞADIĞINIZ GECİKME YA DA BAŞARISIZLIK NEDENİYLE (BUNLARLA SINIRLI OLMAMAKLA BİRLİKTE BU İNTERNET SİTESİNDE YAYINLANAN GÖRÜŞLERE GÜVENMENİZ; BU İNTERNET SİTESİNDEN ALINAN BİLGİSAYAR VİRÜSLERİ, BİLGİLER, YAZILIMLAR, BAĞLANTILI SİTELER, ÜRÜNLER VE HİZMETLER; VE BUNLARIN DIŞINDA BU İNTERNET SİTESİNE ERİŞMEK VE BU İNTERNET SİTESİNİ GÖRÜNTÜLEMEK VE KULLANMAK DA DAHİL) DOĞRUDAN, DOLAYLI, CEZA GEREKTİREN, TESADÜFİ, ÖZEL YA DA ÖNEMLİ HERHANGİ BİR KAYIP VE ZARARDAN SORUMLU TUTULAMAZLAR.

Yukarıdaki sınırlamalara karşın EUROBOOKINGS Grup Şirketleri, EUROBOOKINGS'a Bağlı Şirketler veya bu şirketlerin kendi tedarikçileri yukarıda açıklanan durumların herhangi birinin gerçekleşmesiyle bağlantılı olarak açığa çıkan herhangi bir kayıptan ve zarardan sorumlu bulunurlarsa, EUROBOOKINGS Grup Şirketleri'nin, EUROBOOKINGS'a Bağlı Şirketler'in ve/veya bu şirketlerin kendi tedarikçilerinin sorumlulukları hiçbir durumda toplamda, (a) EUROBOOKINGS veya EUROBOOKINGS Grup Şirketlerine İnternet Sitesi üzerinde yaptığınız işlemle bağlantılı olarak ödediğiniz hizmet bedelini veya (b) Yüz ABD Doları'nı(US 100,00$) veya yerel para birimi cinsinden buna karşılık gelen tutarı aşamaz.

Sorumluluk sınırlaması taraflar arasındaki risk paylaşımını yansıtır. Bu bölümde belirtilen sınırlamalar, bu hükümlerde belirtilen sınırlı çözümlerin esas amacını gerçekleştirememesi durumunda da geçerliliğini koruyacaktır ve bu hükümler uygulanacaktır. Bu hükümlerle sağlanan sorumluluk sınırlamaları EUROBOOKINGS Grup Şirketleri'nin, EUROBOOKINGS'a Bağlı Şirketlerin ve/veya onların kendi tedarikçilerinin lehine olarak sağlanmaktadır.

TAZMİNAT

EUROBOOKINGS Grup Şirketlerini, EUROBOOKINGS'a bağlı şirketleri ve/veya bu şirketlerin kendi tedarikçilerini ve bu şirketlerin her görevlisini, yöneticisini, çalışanını ve temsilcisini her tür iddiaya, şikayete, talebe, tazminata, kayba, zarara, para cezasına, ağır para cezasına ve diğer masraflara veya üçüncü tarafların aşağıda belirtilen eylemleri gerçekleştirmeleri sonucunda oluşan, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte makul yasal ve finansal bedeller de dahil tutarlara karşı savunacağınızı ve bu bedelleri tazmin edeceğinizi kabul etmiş oluyorsunuz:

  1. bu Sözleşmeyi veya burada başvurulan belgeleri ihlal etmeniz;
  2. üçüncü tarafların kurallarını ve haklarını çiğnemeniz ; veya
  3. bu İnternet Sitesini kullanmanız.

ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERE YAPILAN BAĞLANTILAR

Bu İnternet Sitesi, EUROBOOKINGS Grup Şirketleri haricindeki tarafların işlettiği internet sitelerine bağlantılar içerebilir. Bunun gibi bağlantılar sadece tavsiye amacıyla size sağlanmaktadır. Bunun gibi internet sitelerini kontrol etmiyoruz ve bunun gibi internet sitelerinin içeriklerinden veya gizlilik uygulamalarından ya da diğer uygulamalarından sorumlu değiliz. Ayrıca seçtiğiniz bağlantıların veya indirdiğiniz yazılımların (bu İnternet Sitesinden veya başka internet sitelerinden) virüs, kurtçuk, truva atı, bozukluk veya zararlı olabilecek diğer yazılımlar içerip içermediği ile ilgili önlem almak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu gibi internet sitelerine bağlantı veriyor olmamız, bu gibi internet sitelerindeki içeriği onayladığımız veya bu internet sitelerinin yöneticileriyle ortaklık kurduğumuz anlamına gelmez.

BU İNTERNET SİTESİNDEKİ MEVCUT YAZILIMLAR

Bu İnternet Sitesinden ("Yazılım") indirilmek üzere mevcut bulunan herhangi bir yazılım EUROBOOKINGS Grup Şirketleri'nin ve/veya kendi tedarikçilerinin telif hakları ile korunan yazılımlarıdır. Bunun gibi Yazılımları kullanımınız, Yazılımla ("Lisans Sözleşmesi") birlikte gelen veya yazılımın içinde bulunan son kullanıcı lisans sözleşmesi hükümlerine göre denetlenir. Lisans Sözleşmesi koşullarını kabul etmediğiniz sürece Lisans Sözleşmesi ile birlikte gelen veya Lisans Sözleşmesi içeren Yazılımı bilgisayarınıza kurmamalı veya kullanmamalısınız. Bir Lisans Sözleşmesi içermeyen herhangi bir Yazılım için bir kullanıcı olarak size, buradaki hükümlere ve şartlara uygun olarak ve başka hiçbir amaca yönelik olmaksızın bu İnternet Sitesini görüntüleyebilmek ve ayrıca kullanabilmek amacıyla kullanacağınız, Yazılımlar için sınırlı, kişisel, devredilemez bir lisans veriyoruz.

Bunlarla sınırlı olmamakla birlikte tüm HTML kodları ve Active X denetimleri de dahil olmak üzere bu İnternet Sitesinde bulunan tüm Yazılımların EUROBOOKINGS Grup Şirketleri'ne ve/veya kendi tedarikçilerine ait olup telif yasaları ve uluslararası anlaşma şartlarıyla korunduğuna dikkat ediniz. Yazılımların her türlü yeniden üretimi ve yeniden dağıtımı açıkça yasaklanmış olup bu durum kamu hukuku ve ceza hukuku kapsamında bulunan önemli yaptırımlarla sonuçlanabilir. Bunu ihlal edenler olabilecek en yüksek kapsamda dava edilecektir.

YUKARIDAKİLERLE SINIRLANDIRILMAKSIZIN, DAHA FAZLA YENİDEN ÜRETİM VEYA YENİDEN DAĞITIM YAPMAK AMACIYLA YAZILIMIN HERHANGİ BAŞKA BİR SUNUCUYA VEYA KONUMA KOPYALANMASI AÇIKÇA YASAKLANMIŞTIR. EĞER BİR GARANTİ VERİLECEKSE, YAZILIM SADECE LİSANS SÖZLEŞMESİ HÜKÜMLERİYLE GARANTİ KAPSAMINA ALINMIŞTIR.

KUR ÇEVİRİCİ

Döviz fiyatları için herkesin erişimine açık olan kaynaklar temel alınmaktadır ve bu özellik sadece fikir edinmek amacıyla kullanılmalıdır. Fiyatların doğruluğu garanti edilmez ve esas fiyatlar farklı olabilir. Döviz fiyatları her gün güncellenmemektedir. Döviz fiyatının güncellendiği günü görebilmek için kur çevirici üzerindeki tarihi kontrol etmeniz önerilir. Bu uygulama ile sağlanan bilginin doğru olduğuna inanılmaktadır, EUROBOOKINGS Grup Şirketleri ve/veya kendi tedarikçilerimiz bunun gibi bir doğruluğu garanti etmez. Bu bilgiyi finansal amaçla kullanırken, bu döviz fiyatlarının doğruluğunu kontrol etmek için nitelikli bir uzmandan yardım almanızı öneririz. Bu bilgiyi kişisel kullanımınız dışındaki amaçlar için kullanma yetkisi vermiyoruz ve bu bilgileri ticari amaçlarla yeniden satmanız, yeniden yaymanız ve kullanmanız açıkça yasaklanmıştır.

TELİF HAKLARI VE MARKA BİLDİRİMLERİ

Bu İnternet Sitesinde yer alan içerik ©2011 EUROBOOKINGS.com L.P.'ye aittir. Tüm hakları saklıdır. EUROBOOKINGS.com L.P., EUROBOOKINGS.com L.P. dışındaki tarafların yönettiği internet sitelerindeki içerikten sorumlu değildir, "EUROBOOKINGS", markasının EUROBOOKINGS.com L.P.'nin veya ABD'de bulunan diğer EUROBOOKINGS Grup Şirketlerinin tescilli markasıdır. Bahsi geçen diğer logolar ve ürün veya şirket isimleri kendi sahiplerinin ticari markaları olabilirler.

GENEL

Bu İnternet Sitesi bir ABD kuruluşu tarafından işletilmektedir ve bu Sözleşme ABD Washington Eyaleti yasaları ile yürütülmektedir. Böylelikle, bu İnternet Sitesini kullanmaktan dolayı oluşan ihtilaflar için Washington ABD'de bulunan King idari bölgesinin tüm yargı idarelerinin ve mahkemelerinin kararlarını kabul etmiş oluyorsunuz. Bu İnternet Sitesinin, bununla sınırlı olmamakla birlikte bu paragraf da dahil olmak üzere bu hükümlerin ve şartların tüm koşullarını yürürlüğe koymayan yargı idarelerinde kullanımı, yetkisiz kullanım kapsamına girer.

Bu Sözleşmenin ve bu İnternet Sitesini kullanmanın bir sonucu olarak sizin ile EUROBOOKINGS Grup Şirketlerinin arasında hiçbir ortak girişim, ortaklık veya işçi-işveren ilişkisi bulunmadığını kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu Sözleşmeye uygun olarak hareket etmemiz mevcut yasalara ve yasal süreçlere bağlı olup bu Sözleşmede yer alan hiçbir madde yasal yaptırımlar uygulama hakkımızı veya bu İnternet Sitesini kullanımınız ya da bu gibi bir kullanım sırasında sağlanan veya tarafımızca toplanan bilgilere ilişkin diğer idari veya yasal taleplerimizi ya da gereksinimlerimizi sınırlandırmaz. Uygulanabilir yasaların izin verdiği çerçevede, bu İnternet Sitesine erişmenizden veya bu İnternet Sitesini kullanmanızdan doğan veya bunlarla ilgili olarak oluşan hak taleplerinizi ve şikayetlerinizi, böyle bir hak talebinin ve şikayetin ortaya çıkması veya gerçekleşmesinden itibaren 2 yıl içerisinde ileteceğinizi aksi takdirde bu hak talebinin ve şikayetin geri dönüşümsüz olarak reddedileceğini kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu Sözleşmenin herhangi bir bölümünün geçersiz, yasadışı ve yaptırımları uygulanamaz olarak kabul edilmesi geriye kalan koşulların geçerliliğini, yasallığını ve yaptırımlarının uygulanabilirliğini hiçbir şekilde etkilemez veya bu koşulların zarar görmesine sebep olmaz. Bu Sözleşme koşullarının herhangi birini yerine getirme konusunda herhangi bir zamanda başarısız olmamız veya gecikmemiz, aynı koşula/koşullara veya diğer koşula/koşullara ilişkin haklarımızı gelecekte de yürürlükten kaldırmaz.

Bu Sözleşme (ve burada referans olarak verilen tüm diğer hükümler ve şartlar) sizinle bizim aramızda bu İnternet Sitesiyle ilgili tüm sözleşmeyi oluşturur ve bu İnternet Sitesine ilişkin, önceden veya eş zamanlı olarak yapılan elektronik, sözel ya da yazılı tüm iletişimin ve tekliflerin yerine geçer. Bu Sözleşmenin basılı kopyasının ve elektronik formda verilen herhangi bir bildirimin, bu Sözleşme temel alınarak veya bu Sözleşmeyle ilgili olarak yürütülen hukuki ve idari işlemlerde, orijinal hali basılı formda düzenlenmiş olan ve basılı olarak saklanan diğer iş evrakları ve iş kayıtları ile aynı kapsam ve şartlara tabi olduğu kabul edilmelidir.

Bu İnternet Sitesinde bahsi geçen farazi şirket isimleri, ürünler, kişiler, karakterler ve/veya bilgiler herhangi bir gerçek şahsı, şirketi, ürünü veya etkinliği temsil etme amacı taşımaz.

Burada açıkça belirtilmeyen tüm haklar saklıdır.

Güncellenmiş 15 Aralık 2013
©2013 EUROBOOKINGS.COM L.P. Tüm hakları saklıdır.


  

Tüm diller:Hotel reservations | Hotelreservierungen | Réservations d'Hôtels | Prenotazioni Alberghiere | Reservas de Hoteles | Reservas de Hotéis | Hotelreserveringen | Reserves d'hotel | Ξενοδοχειακές Κρατήσεις | Rezerwacje hotelu | Бронирование отелей | Rezervace hotelu | ホテル予約 | 酒店预订 | Hotellbokningar | Hotellreservasjoner | Hotelin varaukset | Otel rezervasyonları | Hotelreservationer | Rezervări | Хотелски резервации | Hotel foglalások

Telif © 2001 - 2024 Eurobookings. Tüm hakları saklıdır.

Size özel daha fazla eurobookings

Haberler ve özel teklifler hakkında bilgileniniz!