Telefonla Rezervasyon: (800) 745-9784

Sıkça Sorulan Sorular

İlgilendiğiniz konu başlığına hızla ulaşmak için aşağıdaki kategorilerden birini seçin.

Kategori

Rezervasyon İşlemi

Oda rezervasyonumu nasıl yapabilirim?

Oda rezervasyonumu nasıl yapabilirim?

Rezervasyon işlemimiz çok basittir. İstediğiniz şehri seçin veya girin, geliş-gidiş detaylarınızı ve konuk sayısını girin. Uygun Otelleri Ara (sadece boş yer olan oteller için), Devremülkleri Ara veya Tüm Otellere Gözatma (boş yere bakılmaksızın bir şehirdeki tüm oteller) düğmesine tıklayın. Bir şehirde belirli bir otel ismine göre de arama yapabilirsiniz.
Otel veya devremülklerin listesi ekranda görünecektir. Daha fazla bilgi için, işletme adına veya Bilgi bağlantısına tıklayın.

 • Oda tipleri ve fiyatları ekranınıza gönderildiğinde, ekranın ortasında oda bilgilerini okuyarak ve sonra ekranın sağında Rezervasyon Yapın butonuna tıklayarak istediğiniz fiyatı seçebilirsiniz.
 • İstediğiniz oda tipini seçtikten sonra, bir “Güvenli Rezervasyon Formu”na yönlendirileceksiniz. Sonra, “Rezervasyon Bilgileri”ni gözden geçirmeniz ve “Konuk Bilgileri” bölümünde boşlukları doldurmanız gerekir. Adınızın ve e-posta adresinizin doğru yazılmasına dikkat edin.
 • Gerekli bilgileri girdikten sonra, "Rezervasyonu Gönder" butonuna bası.
 • Rezervasyonun onayından önce başka yazışma gerekirse, bir Müşteri Hizmetleri temsilcisi e-posta ile 24 saat içinde size cevap verecektir.

Odamın konumunu (tercih edilen kat, havuz yanı vb.) belirtebilir miyim?

Odamın konumunu (tercih edilen kat, havuz yanı vb.) belirtebilir miyim?

Konaklama ile birlikte özel istekler kabul ediliyorsa, Rezervasyon Formunda bu istekleri girmek ve otele göndermek için özel bir bölüm açılmaktadır. Otel personeli özel istekleri gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapacaktır. İsteklerinizin karşılanacağını garanti edemeyiz, çünkü gerçekleştirilebilmeleri söz konusu otele bağlıdır.

Oda fiyatı kişi başına mı yoksa gecelik mi?

Oda fiyatı kişi başına mı yoksa gecelik mi?

Görünen tüm fiyatlar gecelik fiyatlardır ve farklı şekilde belirtilmedikçe her odada iki kişinin kalacağı düşünülerek hazırlanmıştır. Seçtiğiniz odada tüm grubunuzun konaklayabileceğinden emin olmak için, oda tanımlarını ve fiyat kurallarını dikkatle inceleyin. Listelenen sayının üstünde yetişkin veya çocuk, otelin takdirine göre ek ücrete tabi tutulabilir. Bazı fiyatlar için özel tanımlar gerekebilir. Rezervasyon ücreti, vergiler ve otel tarafından konulan ek ücretler dahil değildir.

Özel indirimler nelerdir?

Özel indirimler nelerdir?

Katılımcı olan otellerin çoğu kullanıcılarımıza "Özel Internet Fiyatları" sunmaktadır. Bu fiyatlar önemli tasarruflar sunar. Bakınız " Özel İnternet Fiyatı nedir? "

İndirimli bir fiyat almam gerekiyor. Bunu nasıl alabilirim?

İndirimli bir fiyat almam gerekiyor. Bunu nasıl alabilirim?

Görünen fiyatlar sadece rezervasyon yapmak için bu siteye sağlanan fiyatlardır. Bu fiyatlara devlet, şirket veya yaşlı indirimleri dahil olabilir. Bu indirimden yararlanma hakkınız olduğunu teyit etmek için, giriş sırasında özel belgelere ihtiyacınız olabilir. Çevrimiçi rezervasyon yapmayı seçmiş olsanız bile, lütfen yanınızda geçerli bir kimlik olmadan giriş sırasında böyle bir indirimden yararlanmayı beklemeyin.

Boş odası olmayan oteller için bir bekleme listesi var mı?

Boş odası olmayan oteller için bir bekleme listesi var mı?

Bazı belirli durumlarda, Eurobookings.com dolu oteller/mülklerde rezervasyon yapabilmektedir. Sıklıkla "Özel İnternet Fiyatı" olarak işaretli olan konaklamalar doluluk sonrası rezervasyon sağlamaktadır. Eğer bekleme listesine konulmak istiyorsanız, konaklama kurumuyla doğrudan görüşmelisiniz.

Kredi Kartları ve Ödemeler

Kredi kartımı kullanmam güvenli mi?

Kredi kartımı kullanmam güvenli mi?

Evet. Bu konuyu çok ciddi olarak ele alıyoruz. Güvenliğinizi sağlamak için, İnteraktif Bağlantılı Site Ağı kredi kartı numarasını şifreleyen ve kullanılamaz bir şekilde kodlayan bir güvenli ticaret sunucusu kullanmaktadır.

%0% (%1%)

Garanti veya depozito için hangi tür kredi kartları kabul ediliyor?

Garanti veya depozito için hangi tür kredi kartları kabul ediliyor?

Garanti/depozito için kabul edilen kredi kartı türleri otel açıklamasının Bilgi bölümünde listelenecektir.

Kredi kartımın numarası doğru ancak otel kredi kartımı kabul etmiyor. Neden?

Kredi kartımın numarası doğru ancak otel kredi kartımı kabul etmiyor. Neden?

Birkaç ihtimal var:

 • Kredi kartı türü otel tarafından kabul edilmiyor olabilir.
 • Kart son kullanma tarihi rezervasyon tarihinden öncedir.
 • Kredi kartı limitiniz dolmuştur.
 • Bir bilgisayar hatası vardır.

Fly Now Pay Later installments

Fly Now Pay Later installments

Spread the cost of your booking over a flexible duration.

Are you eligible for the service?

 • You must be 18+
 • You must be a resident of the US to apply
 • You must have a US mobile phone to apply
 • You must have a US debit card to apply
You have a simple, short procedure to follow.
 • Find your best-suited Hotel on our suite.
 • Opt for the 'Fly Now Pay Later' option at the checkout page.
 • Create an account by filling a short form with some basic info.
 • Spread your booking amount in easy installments, as per your income and budget.

Bir Rezervasyonu Onaylama

Bir rezervasyon yaptırdığımda ne olur?

Bir rezervasyon yaptırdığımda ne olur?

Rezervasyon talepleri, saklanması ve Eurobookings.com ile yapılan sonraki yazışmalarda kullanılması gereken bir Yolculuk Programı Numarasını gösterir yeni bir ekranla sonuçlanacaktır. Ayrıca Onay Numarası da belirtilebilir. Ek olarak, bütün rezervasyonlardan sonra 2 ila 4 saat içerisinde aynı Yolculuk Programı Numarasını ve varsa Onay Numarasını içeren bir email gelecektir.

Eurobookings.com rezervasyon isteğime cevap vermesi ne kadar sürer?

Eurobookings.com rezervasyon isteğime cevap vermesi ne kadar sürer?

Tüm rezervasyon istekleri sonucunda Seyahat Programı Numarası gösteren yeni bir ekran açılır, bu numara saklanmalı ve Eurobookings.com ile gelecekte yapılacak her yazışmada kullanılmalıdır. Ayrıca, tüm rezervasyonlardan sonra 2 - 4 saat içinde aynı Seyahat Numarasını kullanan ve rezervasyon durumunuzu gösteren bir e-posta gönderilir.

Bir e-posta almazsan, lütfen rezervasyon ayrıntılarıyla birlikte müşteri desteğine e-posta gönder.

Konaklama isteğimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Konaklama isteğimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Rezervasyonunuzu görmek için şunu kullanabilirsiniz: "Rezervasyonum" bağlantısı. İstediğiniz zaman bize ulaşın ve isteğinizle ilgili soruları bize iletin. Daha hızlı hizmet için, lütfen rezervasyon yaptırdıktan sonra alacağınız “Rezervasyon Numarası”nı ekleyin.

Onay için fazla bekleyecek zamanım yok. Ne yapabilirim?

Onay için fazla bekleyecek zamanım yok. Ne yapabilirim?

Genellikle, çoğu konaklama rezervasyonu gerçek zamanlı yapılmaktadır ve onaylanması birkaç saniyeden uzun sürmez. Rezervasyonunuzun durumu 2 - 4 saat içinde size bildirilecektir. Ancak, gecikmeler olabilir. Böyle durumlarda, onay numarası olmaksızın bizden bir e-posta alacaksınız. Otelden onay numarasını alınca, bunu size e-postayla göndereceğiz. Rezervasyonunuzla ilgili özel bir talep veya fiyat değişikliği varsa, talep işleme koyulması için Müşteri Hizmetleri görevlisine gönderilecektir. Doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rezervasyonum ne zaman otele ulaşacak?

Rezervasyonum ne zaman otele ulaşacak?

 • Özel Internet Fiyatları:
  Varış tarihinizden 72 saat öncesine kadar adınız otelde görünmez. Rahat olun, oda rezerve edilmiştir, ancak otel sadece kalacak kişinin siz olduğunu bilmemektedir.
 • "Ek Fiyatlar":
  Rezervasyon detaylarınızın konaklama işletmenin bilgisayar sistemine ulaşması en az 24 saat alır. Rahat olun, oda rezerve edilmiştir, ancak otel sadece henüz detaylarınızı sistemine girmemiştir.

Rezervasyonumu yaptırdıktan sonra, otelden herhangi bir yazılı onay alacak mıyım?

Rezervasyonumu yaptırdıktan sonra, otelden herhangi bir yazılı onay alacak mıyım?

Hayır. Sizin sadece Eurobookings.com’ndan alacağınız e-posta onayına sahip olmanız yeterlidir. Eurobookings.com Seyahat Programı Numaranızı, otel bilgilerini, fiyatı, onay numarasını ve otelin iptal politikasını gösterir.

Rezervasyon İptali

Rezervasyonumla ilgili iptal politikası nedir?

Rezervasyonumla ilgili iptal politikası nedir?

Güvenli Konaklama Rezervasyon Formunu doldururken, İptal Politikası kırmızı renkle gösterilir ya da iptal politikasını okuyabileceğiniz bir bağlantı sunulur. İptal politikasını bulmak için işletme bilgileri sayfasına da bakabilirsiniz. Bu politikalar konaklama merkezinden konaklama merkezine değişiklik gösterebilir, bu nedenle her birini dikkatle okumanız gerekir. Genel olarak, odanızı varış gününde veya varış gününüzden 24, 48 veya 72 saat önce saat 16.00 veya 18.00'e kadar iptal etmeniz standart değişimlerdir, fakat bunlar sadece genel yönergelerdir ve otelin özel politikarı geçerli olacaktır. Süre bitiminden önce iptal ederseniz, genellikle konaklama tedarikçisi sizden herhangi bir ceza ücreti talep etmeyecektir. Belirtilen süreden sonra iptal etme konaklama merkezinin iptal cezası ücreti talep etmesiyle sonuçlanacaktır. Bazı rezervasyonlar geri ödemesizdir ve sonra iptal edilemez.
İptal edişiniz belirtilen sürenin dışındaysa, sizden, vergi iade bedelleri ve hizmet bedelleri dahil, bir gecelik konaklama ücreti alınabilir. Lütfen sitede ve rezervasyonunuz ile ilgili her e-postada her bir işletme için belirtilen iptal politikasını okuyun.

Bir rezervasyonu nasıl iptal edebilirim?

Bir rezervasyonu nasıl iptal edebilirim?

Ana sayfadaki "Rezervasyonum" bağlantısını kullanınız.

Refunds on hotel bookings

Refunds on hotel bookings

How it works

 1. When you cancel a refundable booking, we will process your refund within 24 hours.
 2. Your bank may take 7 days to post the credit back to your account, and 2 billing cycles to show on your statement.
 3. If you cancel a non-refundable hotel room, we cannot issue you a refund and the hotel may charge you a cancellation fee.
 4. To check the status of your refund / credit, contact your bank / credit card company 7 days after we process your refund.

Oda Tipleri

Odada ikiden fazla yetişkinin konaklayacağı durumlarda ne olur?

Odada ikiden fazla yetişkinin konaklayacağı durumlarda ne olur?

Çoğu otel bir ücret karşılığı odada ek misafirin konaklamasına izin verir (genellikle kişi başına 5,00$ -20,00$ arası). Bazı otellerde ve çoğu devremülkte bir odada konaklayabilecek kişi sayısını sınırlıdır. Bu bilgiler Konaklama Bilgileri sayfasında listelenmiş olabilir.

Çocuklarımız da bizimle gelecek … ücretsiz mi konaklayacaklar?

Çocuklarımız da bizimle gelecek … ücretsiz mi konaklayacaklar?

Genellikle 12 yaş altı çocuklar mevcut yatakları kullanarak ebeveynlerinin odasında ücretsiz kalır. Yaş koşulu otelin politikasına göre değişir. Bu bilgiler Otelde Konaklama sayfasında listelenmiş olabilir.

Mevcut portatif yatak/bebek yatağı var mı?

Mevcut portatif yatak/bebek yatağı var mı?

Çoğu otel ve bazı tatil kiralıkları katlanır yatak ve çocuk karyolası (tipik olarak tanesi 5,00 - 20,00 $'lık ücretle) sunmaktadır. Bazıları hangi oda tiplerinin katlanır yatağa izin verdiğine ilişkin kısıtlamalara sahip olabilir. Bu hizmet Konaklama Bilgi sayfasında listelenebilir. Eğer özel talepler kabul ediliyorsa, bu gibi talepleri eklemek ve otel ya da tatil kiralığına sunmak üzere Rezervasyon Formunda bir bölüm ortaya çıkacaktır.

Genel

Ne tür bir müşteri hizmeti sunuluyor?

Ne tür bir müşteri hizmeti sunuluyor?

Rezervasyon isteğinizi gönderdikten sonra, size isteğinizle ilgili bilgi almak için kullanacağınız bir e-posta adresi verilecektir. Nitelikli ve güler yüzlü temsilcilerimiz günde sorularınızı cevaplamak için hizmetinizdedir. Tek yapmanız gereken sormaktır.

Havalimanına gidiş-geliş transfer hizmeti mevcut mu?

Havalimanına gidiş-geliş transfer hizmeti mevcut mu?

Birçok otel havalimanına gidiş-geliş transfer hizmeti sunmaktadır. Bu bilgiler Konaklama Bilgileri sayfasında listelenmiş olabilir. Eğer bu hizmet sunuluyorsa otel bu hizmet için ücret tahsil edebilir. Devremülkler genellikle böyle bir hizmet vermez.

Otopark olanağı mevcut mu? Ücretsiz otopark olanağı mevcut mu? Uzun dönemli otopark hizmeti mevcut mu?

Otopark olanağı mevcut mu? Ücretsiz otopark olanağı mevcut mu? Uzun dönemli otopark hizmeti mevcut mu?

Çoğu otel ve devremülk konuklarına ücretsiz park yeri sağlarken, bazıları bu hizmet için ücret alabilir. Uzun dönemli otopark hizmeti sunulması işletmenin tasarrufundadır (çoğu zaman park ve uçuş ücretleri ile birlikte) Bu bilgiler Konaklama Bilgileri sayfasında listelenmiş olabilir.

Otel için yol tarifi mevcut mu?

Otel için yol tarifi mevcut mu?

Otelin konum bilgileri bazen Konaklama Bilgileri sayfasında listelenmektedir. Bu bilgiler merkezi noktalara veya havalimanına olan mesafeyi belirtebilir. Devremülk rezervasyonlarında yol tarifleri onay e-postasında yer alır.

Kahvaltı dahil mi?

Kahvaltı dahil mi?

Birçok otel ücretsiz kahvaltı olanağı sunmaktadır. Çoğu zaman bu hafif bir kahvaltı, bazen de sadece kahve ve çörektir. Devremülkler nadiren kahvaltı verirler. Eğer kahvaltı dahilse, bu bilgi Konaklama Bilgileri sayfasında listelenmiş olabilir.

Otellerde yaş sınırlaması var mı?

Otellerde yaş sınırlaması var mı?

Bazı otellerde rezervasyon yaptırırken yaş sınırlaması vardır. Örneğin, casino olan bazı otellerde odaya giriş için 21 yaş ve üzeri olma şartı aranabilir. Lütfen bir Müşteri Hizmetleri Temsilcisine veya doğrudan otele sorunuz.


  

Tüm diller:Hotel reservations | Hotelreservierungen | Réservations d'Hôtels | Prenotazioni Alberghiere | Reservas de Hoteles | Reservas de Hotéis | Hotelreserveringen | Reserves d'hotel | Ξενοδοχειακές Κρατήσεις | Rezerwacje hotelu | Бронирование отелей | Rezervace hotelu | ホテル予約 | 酒店预订 | Hotellbokningar | Hotellreservasjoner | Hotelin varaukset | Otel rezervasyonları | Hotelreservationer | Rezervări | Хотелски резервации | Hotel foglalások

Telif © 2001 - 2023 Eurobookings. Tüm hakları saklıdır.

Size özel daha fazla eurobookings

Haberler ve özel teklifler hakkında bilgileniniz!