Zarezerwuj online lub zadzwoń: (800) 745-9784

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Aby szybciej uzyskac odpowiedz na interesujace Panstwa zagadnienie, prosze wybrac jedna z ponizszych kategorii.

Kategoria

Proces rezerwacji

W jaki sposób mogę dokonać rezerwacji pokoju?

W jaki sposób mogę dokonać rezerwacji pokoju?

Nasz proces rezerwacji jest bardzo prosty. Wybierz lub wpisz żądane miasto, wpisz daty zameldowania i wymeldowania oraz wpisz liczbę gości. Kliknij na Szukaj dostępnych hoteli (tylko hotele, w którch są wolne miejsca), Szukaj nieruchomości wakacyjnych lub Przeglądaj wszystkie hotele (wszystkie hotele w mieście niezależnie od tego, czy są w nich wolne miejsca). Możesz również poszukiwać według konkretnej nazwy hotelu w mieście.
Lista wynajmu hoteli lub nieruchomości wakacyjnych pojawi się na ekranie. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij na nazwę nieruchomości lub na link Info.

 • Kiedy na ekranie pojawią się typy i ceny pokoi będziesz mógł wybrać cenę odczytując informację o pokoju na środku ekranu a następnie klikając na przycisk Rezerwuj w prawej części ekranu.
 • Po wybraniu żądanego typu pokoju, zostaniesz skierowany do formularza "Bezpieczne żądania rezerwacji". Następnie będziesz musiał sprawdzić "Informacje o rezerwacji" i wypełnić puste pola w sekcji "Informacje o gościu". Upewnij się, że Twoje nazwisko i adres email'owy zostały wpisane bez błędów.
 • Po wypełnieniu wszystkich wymaganych informacji, kliknij na przycisk "Wyślij rezerwację".
 • Jeśli wymagana jest dalsza korespondencja w celu potwierdzenia rezerwacji, agent z centrum obsługi klienta odpowie Ci pocztą elektorniczną w ciągu 24 godzin.

Czy mogę określić, gdzie chciałabym otrzymać pokój (preferowane piętro, blisko basenu, itd.)?

Czy mogę określić, gdzie chciałabym otrzymać pokój (preferowane piętro, blisko basenu, itd.)?

Jeśli żądania specjalne są akceptowane w miejscu zakwaterowania, na formularzu rezerwacji pojawi się sekcja w celu wpisania tych żądań oraz wysłania ich do hotelu. Obsługa hotelu, w miarę możliwości, postara się spełnić te żądania. Nie możemy zagwarantować, że Twoje żądania zostaną spełnione, ponieważ zależą one od dostępności pokoi.

Czy cena za pokój to cena za osobę czy za noc?

Czy cena za pokój to cena za osobę czy za noc?

Podane ceny są za jedną noc, na bazie pokoju dwuosobowego, jeżeli nie określono inaczej. Prosimy dokładnie zapoznać się z opisem pokoju i regułami taryfikacji, aby upewnić się, że wybrany pokój odpowiada liczbie osób do zakwaterowania. Za każdego dorosłego lub dziecko powyżej liczby osób określonej dla danego pokoju właściciel może domagać się dodatkowej opłaty. Niektóre ceny mogą wymagać specjalnego ustalenia. Podana cena nie obejmuje opłaty za rezerwację, podatków i innych obciążeń narzuconych przez hotel.

Jak wyglądają sytuacja ze specjalnymi zniżkami?

Jak wyglądają sytuacja ze specjalnymi zniżkami?

Wiele hoteli oferuje "Specjalne ceny internetowe" dla naszych użytkowników. Ceny te oferują znaczne możliwości oszczędności. Patrz " Jaka zniżkę mają osoby, rezerwujące w Internecie? "

Powinienem uzyskać obniżoną cenę. Jak ją mogę otrzymać?

Powinienem uzyskać obniżoną cenę. Jak ją mogę otrzymać?

Wyświetlane ceny są jedynymi cenami dostępnymi na tej stronie internetowej dla zrealizowania rezerwacji. Ceny te mogą zawierać zniżki dla administracji państwowej, firm lub dla seniorów. Możesz potrzebować odpowiednich dokumentów przy meldowaniu w hoptelu w celu potwierdzenia praw do przysługującej Ci zniżki. Przy meldowaniu nie oczekuj, iż uzyskasz spodziewaną taryfę bez właściwych dokumentów identyfikujących, nawet jeśli wybrałeś rezerwację przez internet.

Czy jest lista oczekujących na wyprzedane miejsca hotelowe?

Czy jest lista oczekujących na wyprzedane miejsca hotelowe?

W pewnych przypadkach, Eurobookings.com może dokonać rezerwacji w nieruchomościach z wyprzedanymi miejscami. Często miejsca zakwaterowania oznaczone jako "Specjalne ceny internetowe" posiadają możliwość sprawdzenia, czy miejsca zostały wyprzedane. Jeśli chcesz być umieszczony na liście oczekujących, będziesz musiał skontaktować się bezpośrednio z tym zakwaterowaniem.

Karty Kredytowe i Płatności

Czy mogę bezpiecznie użyć mojej karty kredytowej?

Czy mogę bezpiecznie użyć mojej karty kredytowej?

Tak. Zagadnienie to jest dla nas bardzo ważne. Aby zapewnić Twoje bezpieczeństwo, Interaktywna sieć członkowska wykorzystuje bezpieczny serwer komercyjny, który szyfruje numer karty kredytowej oraz koduje go do formy nie nadającej się do użytku.

Uzywamy takze firewalla, który chroni nasz serwer i siec przed nieautoryzowanym dostepem. W malo prawdopodobnym przypadku nieuczciwego obciazenia Twojej karty, obiecujemy zwrot pierwszych 50 euro potraconej sumy. Twój bank, który wydal karte, jest zobowiazany oddac reszte.

Jakie rodzaje kart kredytowych są akceptowane do gwarancji/depozytu?

Jakie rodzaje kart kredytowych są akceptowane do gwarancji/depozytu?

Typy kart akceptowane dla gwarancji/depozytu są podane na liście w sekcji informacyjnej o hotelu.

Numer mojej karty kredytowej jest prawidłowy lecz hotel go nie akceptuje. Dlaczego?

Numer mojej karty kredytowej jest prawidłowy lecz hotel go nie akceptuje. Dlaczego?

Istnieje kilka możliwości:

 • Twój rodzaj karty nie jest akceptowany w tym hotelu.
 • Data upływu terminu ważności karty jest wcześniejsza niż data rezerwacji.
 • Osiągnąłeś limit swojej karty kredytowej.
 • Jest to błąd komputera.

Fly Now Pay Later installments

Fly Now Pay Later installments

Spread the cost of your booking over a flexible duration.

Are you eligible for the service?

 • You must be 18+
 • You must be a resident of the US to apply
 • You must have a US mobile phone to apply
 • You must have a US debit card to apply
You have a simple, short procedure to follow.
 • Find your best-suited Hotel on our suite.
 • Opt for the 'Fly Now Pay Later' option at the checkout page.
 • Create an account by filling a short form with some basic info.
 • Spread your booking amount in easy installments, as per your income and budget.

Potwierdzenie rezerwacji

Co się stanie gdy dokonam rezerwacji?

Co się stanie gdy dokonam rezerwacji?

Wynikiem żądania rezerwacji będzie nowy ekran pokazujący numer trasy, który powinien być zachowany oraz używany do dalszej korespondencji z Interaktywną siecią członkowską. Możesz również otrzymać numer potwierdzenia. Ponadto, po każdej rezerwacji, w ciągu 2 do 4 godzin, zostanie wysłany email z numerem trasy, oraz, o ile jest dostępny, numerem potwierdzenia.

Jak długo zajmie Eurobookings.com odpowiedzenie na moją rezerwację?

Jak długo zajmie Eurobookings.com odpowiedzenie na moją rezerwację?

Po każdym żądaniu rezerwacji pojawi się nowy ekran pokazujący Rezerwacje Trasy, a następnie ekran z Numerem Trasy, który powinien być zachowany i używany we wszelkiej przyszłej korespondencji z Eurobookings.com. W przeciągu 2 do 4 godzin po każdej rezerwacji, zostaje wysłana do Ciebie poczta elektroniczna z tym samym Numerem Trasy oraz ze stanem Twojej rezerwacji.

Jesli nie otrzymales emaila potwierdzajacego, wyslij wiadomosc zawierajaca szczególy Twojej rezerwacji do działu obsługi klienta.

Jak mogę sprawdzić moje zamówienie zakwaterowania?

Jak mogę sprawdzić moje zamówienie zakwaterowania?

Możesz otrzymać podgląd swojej rezerwacji przy użyciu "Moja Rezerwacja" Także skontaktuj się z nami z dowolnymi pytaniami dotyczącymi Twojego zamówienia. Aby być szybciej obsłużonym, prosimy o podanie nam "Numeru rezerwacji", który otrzymasz po wysłaniu zamówienia.

Nie mogę długo czekać na potwierdzenie. Co zrobić?

Nie mogę długo czekać na potwierdzenie. Co zrobić?

Zazwyczaj większość rezerwacji jest przetwarzana w czasie rzeczywistym i Twoja rezerwacja powinna zająć kilka sekund. Będziesz zawiadomiony o stanie swojej rezerwacji w ciągu 2 do 4 godzin. Może jednak wystąpić pewna zwłoka. W takim przypadku otrzymasz od nas list elektroniczny bez numeru potwierdzenia. Kiedy otrzymamy numer potwierdzenia z nieruchomości, zostani Ci on przesłany pocztą elektroniczną. W przypadku specjalnego życzenia lub zmiany taryfy związanej z Twoją rezerwacją, poinformujemy o tym pracownika Biura Obsługi Klienta. Możesz skontaktować się bezpośrednio z nami.

Kiedy moja rezerwacja dotrze do hotelu?

Kiedy moja rezerwacja dotrze do hotelu?

 • Specjalne ceny internetowe :
  Twoje nazwisko nie pojawi się w hotelu do 72 godzin przed datą Twojego przyjazdu. Nie martw się, pokój jest zarezerwowany; hotel po prostu jeszcze nie wie, że to Ty będziesz osobą, która w nim zamieszka.
 • "Taryfy dodatkowe":
  Potrzeba co najmniej 24 godzin, aby Twoje szczegóły dotyczące rezerwacji wprowadzono do systemu komputerowego miejsca zakwaterowania. Nie martw się, pokój jest zarezerwowany; hotel po prostu jeszcze nie wprowadził danych o Tobie do swojego systemu.

Czy po dokonaniu rezerwacji otrzymam z hotelu potwierdzenie na piśmie?

Czy po dokonaniu rezerwacji otrzymam z hotelu potwierdzenie na piśmie?

Nie. Potwierdzenie w formie email'a, które otrzymasz z Eurobookings.com jest wszystkim czego potrzebujesz. Pokazuje ono Twój numer Eurobookings.com, informacje o hotelu, cenę, numer potwierdzenia oraz zasady hotelu dotyczące anulowania rezerwacji.

Anulowanie

Co to jest polityka anulowania rezerwacji?

Co to jest polityka anulowania rezerwacji?

Przy wypełnianiu bezpiecznego formularza rezerwacji zakwaterowania, zasady anulowania będą wyświetlane w kolorze czerwonym lub zostanie udostępniony link, który umożliwi zapoznanie się z zasadami anulowania. Powyższe zasady można również zobaczyć na stronie informacyjnej o nieruchomości. Zasady te zmieniają się w zależności od kwatery, zatem należy uważnie przeczytać każdą z nich. Standardowe procedury przewidują konieczność anulowania rezerwacji pokoju(i) przed godziną 16.00 lub 18.00 w dniu przyjazdu, bądź 24, 48 lub 72 godziny przed zaplanowanym przyjazdem; jednak są to tylko ogólne zasady postępowania i należy zastosować się do specyficznych zasad obowiązujących dla danej nieruchomości. Jeśli dokonasz anulowania przed ostatecznym terminem, z reguły nie będziesz ponosił żadnych opłat karnych na rzecz udostępniającego kwaterę. Anulowanie po wymienionym terminie spowoduje nałożenie opłaty karnej przez udostępniającego kwaterę. Niektóre rezerwacje nie podlegają refundacji i nie mogą być anulowane po dokonaniu rezerwacji.
Jeśli anulowanie rezerwacji ma miejsce po przekroczeniu wyznaczonego terminu, możesz zostać obciążony kosztem jednego noclegu łącznie z kosztem odzyskania podatku i opłatami serwisowymi. Prosimy przeczytać odpowiednie zasady anulowania rezerwacji udostępnione na stronie internetowej dla każdej z nieruchomości, a także wszelkie informacje na temat swojej rezerwacji przesłane pocztą elektroniczną.

Jak można dokonać anulowania rezerwacji?

Jak można dokonać anulowania rezerwacji?

Użyj "Moja Rezerwacja" link znajdujący się na stronie głównej.

Refunds on hotel bookings

Refunds on hotel bookings

How it works

 1. When you cancel a refundable booking, we will process your refund within 24 hours.
 2. Your bank may take 7 days to post the credit back to your account, and 2 billing cycles to show on your statement.
 3. If you cancel a non-refundable hotel room, we cannot issue you a refund and the hotel may charge you a cancellation fee.
 4. To check the status of your refund / credit, contact your bank / credit card company 7 days after we process your refund.

Rodzaje pokoi

Co w wypadku więcej niż dwóch osób w pokoju?

Co w wypadku więcej niż dwóch osób w pokoju?

Większość hoteli zezwala dodatkowym gościom na pozostanie w pokojach za opłatą (zwykle między 5,00 $ a 20,00 $ za osobę). Niektóre hotele oraz większość nieruchomości wakacyjnych posiada limit osób, które mogą pozostać w pokoju. Informacja na ten temat może znajdować się na stronie informacji o zakwaterowaniu.

Nasze dzieci będą z nami... czy ich pobyt jest bezpłatny?

Nasze dzieci będą z nami... czy ich pobyt jest bezpłatny?

Zazwyczaj dzieci poniżej 12 roku życia nie płacą za pobyt w pokoju rodziców korzystających z istniejących łóżek. Limit wieku zależy od konkretnych zarządzeń danego hotelu. Może to być wyszczególnione na stronie Informacje o Kwaterze.

Czy dostępne są łóżka wysuwane/łóżeczka dziecinne?

Czy dostępne są łóżka wysuwane/łóżeczka dziecinne?

Większość hoteli i niektóre kwatery wakacyjne oferują łóżka składane i łóżeczka dziecięce (zazwyczaj w cenie 5,00 $ - 20,00 $ każde). Niektóre mogą zawierać ograniczenia, który typ pokoju pozwala na użycie składanych łóżek Może to być wyszczególnione na stronie Informacje o kwaterze. Jeśli specjalne żądania są akceptowane, na formularzu rezerwacji pojawi się miejsce, aby wpisać takie żądanie i przekazać je hotelowi lub kwaterze wakacyjnej.

Ogólne

Jakie usługi oferuje się klientom?

Jakie usługi oferuje się klientom?

Po złożeniu zamówienia na rezerwację, otrzymasz adres poczty elektronicznej, aby móc dowiedzieć się o stanie Twojego zamówienia. Nasi wykwalifikowani agenci są dostępni aby odpowiadać na Twoje pytania. Musisz tylko zapytać.

Czy jest dostępny transport z/do lotniska?

Czy jest dostępny transport z/do lotniska?

Wiele hoteli oferuje transport z i do lotniska. Można znaleźć szczegóły na stronie Informacje o nieruchomości. Jeśli jest oferowany to może pobierać opłatę za tę usługę. Wynajem na czas wakacji zazwyczaj nie udostępępnia tej usługi.

Czy parking jest dostępny? Czy parking jest bezpłatny? Czy parking jest dostępny na długi okres czasu?

Czy parking jest dostępny? Czy parking jest bezpłatny? Czy parking jest dostępny na długi okres czasu?

Większość hoteli i nieruchomości wakacyjnych oferuje bezpłatny parking dla swoich gości. Niektóre zaś mogą pobierać opłatę. Parkowanie długookresowe oferowane jest według uznania właściciela nieruchomości (często w połączeniu z opłatami za parkowanie i przelot). Informacja na ten temat może znajdować się na stronie informacji o zakwaterowaniu.

Jakie są dojazdy do hotelu?

Jakie są dojazdy do hotelu?

Informacja o lokalizacji hotelu jest czasami wymieniona na stronie Informacja o nieruchomości. To pozwala na określenie odległości do pewnych punktów odniesienia lub lotniska. Rezerwacje wynajętych nieruchomości wakacyjnych będą miały opisy dojazdu zawarte w poczcie elektronicznej potwierdzenia.

Czy śniadanie jest zawarte w cenie?

Czy śniadanie jest zawarte w cenie?

Wiele hoteli oferuje darmowe śniadanie. Często jest to śniadanie kontynentalne lub czasami po prostu kawa i pączki. Śniadanie w nieruchomościach wynajmowanych na czas wakacji jest rzadkością. Jeśli jest one zawarte w ofercie, powinna być informacja na ten temat na stronie informacji o zakwaterowaniu.

Czy hotele posiadają wymagania dotyczące minimum wieku?

Czy hotele posiadają wymagania dotyczące minimum wieku?

Pamiętaj, że niektóre hotele mogą wymagać minimalnego wieku przy rezerwacji. W przypadku hoteli z kasynami moze to byc 21 lat. Sprawdź to w biurze obsługi klienta lub bezpośrednio w hotelu.


  

Wszystkie języki:Hotel reservations | Hotelreservierungen | Réservations d'Hôtels | Prenotazioni Alberghiere | Reservas de Hoteles | Reservas de Hotéis | Hotelreserveringen | Reserves d'hotel | Ξενοδοχειακές Κρατήσεις | Rezerwacje hotelu | Бронирование отелей | Rezervace hotelu | ホテル予約 | 酒店预订 | Hotellbokningar | Hotellreservasjoner | Hotelin varaukset | Otel rezervasyonları | Hotelreservationer | Rezervări | Хотелски резервации | Hotel foglalások

Copyright © 2001 - 2024 EUROBOOKINGS. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Więcej ofert eurobookings dla ciebie

Bądź na bieżąco z wiadomościami i ofertami specjalnymi!