Rezervace po telefonu: (800) 745-9784

Často kladené dotazy

Abyste se dostali rychleji na předmět svého zájmu, klikněte na jednu z následujících kategorií.

Kategorie

Rezervační postup

Jak si mohu rezervovat svůj pokoj?

Jak si mohu rezervovat svůj pokoj?

Náš proces rezervace je velmi jednoduchý. Vyberte nebo zadejte požadované město, zadejte datum příjezdu a odjezdu a zadejte počet hostů. Klepněte na tlačítko Hledat dostupné hotely (pro hotely mající prázdná místa), Hledat pronájem na dovolenou nebo Procházet všechny hotely (všechny hotely ve městě, nehledě na obsazenost). Hledat můžete i podle konkrétního názvu hotelu ve městě.
Na obrazovce se zobrazí seznam hotelů nebo pronájmů na dovolenou. Další informace získáte klepnutím na název zařízení nebo odkaz Info.

 • Po zobrazení typů pokojů a sazeb na obrazovce budete moci vybrat požadovanou sazbu na základě informací o pokojích uprostřed obrazovky, pak klepnutím na tlačítko Rezervovat na pravé straně obrazovky.
 • Po vybrání vyžadovaného typu pokoje budete přeneseni do formuláře „Žádost o bezpečnou rezervaci“. Poté si musíte pročíst „Informace o rezervaci“ a vyplit prázdná pole v části „Informace o hostu“. Nezapomeňte zkontrolovat, zda je vaše jméno a e-mailová adresa správně napsaná.
 • Po vyplnění požadovaných informací stiskněte tlačítko „Odeslat rezervaci“.
 • Pokud se vyžaduje další korespondence před potvrzením rezervace, zástupce oddělení péče o zákazníky se vám ozve e-mailem do 24 hodin.

Mohu specifikovat požadavek na umístění pokoje (podlaží, vedle bazénu atd.)?

Mohu specifikovat požadavek na umístění pokoje (podlaží, vedle bazénu atd.)?

Pokud ubytovací zařízení speciální požadavky přijímá, zobrazí se v rezervačním formuláři příslušná část, kde budete své požadavky moci zadat a odeslat je hotelu. Hotelový personál vynaloží veškeré úsilí, aby vaše požadavky splnil. Nemůžeme však zaručit, že váš požadavek bude splněn, protože závisí na dostupnosti.

Je pokojová sazba za osobu nebo za noc?

Je pokojová sazba za osobu nebo za noc?

Všechny zobrazené sazby jsou za noc při obsazení dvěma osobami na pokoj, pokud není uvedeno jinak. Pečlivě prostudujte popisy pokojů a zásady sazeb, abyste se ujistili, že vybraný pokoj pojme celou vaši rodinu. Všichni další dospělí nebo děti nad obsazenost pokoje budou možná platit další poplatky dle uvážení zařízení. Některé sazby mohou vyžadovat zvláštní identifikaci. Naše rezervační poplatky, daně a jiné příplatky účtované hotelem nejsou zahrnuty.

A co zvláštní slevy?

A co zvláštní slevy?

Mnoho zúčastněných hotelů nabízí našim uživatelům "Speciální internetové sazby". Tyto sazby nabízejí podstatné úspory. Viz " Co je to speciální internetová sazba? "

Měl bych obdržet zlevněnou sazbu. Jak toho dosáhnout?

Měl bych obdržet zlevněnou sazbu. Jak toho dosáhnout?

Zobrazené sazby jsou jediné dostupné pro toto místo při zadání rezervace. Tyto sazby mohou zahrnovat vládní, podnikové nebo seniorské slevy. K potvrzení své způsobilosti k obdržení dané sazby můžete být požádáni o předložení zvláštních dokumentů. Neočekávejte, že tuto slevu obdržíte při přihlášení do hotelu bez řádné identifikace, přestože jste se rozhodli zarezervovat si ho online.

Existuje čekací seznam na vyprodané hotely?

Existuje čekací seznam na vyprodané hotely?

V některých případech může společnost Eurobookings.com provádět rezervace pro vyprodaná zařízení. Například zařízení poskytující „Speciální internetové sazby“ jsou často vyprodaná. Pokud budete chtít být umístěni na čekací listinu, musíte ubytovací zařízení kontaktovat přímo.

Kreditní Karty a Placení

Je bezpečné používat mou kreditní kartu?

Je bezpečné používat mou kreditní kartu?

Ano. Tuto záležitost bereme velmi vážně. Pro zajištění vaší bezpečnosti používá společnost Eurobookings.com zabezpečený komerční server, který šifruje číslo vaší kreditní karty a zakóduje jej do nečitelné formy.

%0% (%1%)

Jaké typy kreditních karet jsou přijímány pro záruku/zálohu?

Jaké typy kreditních karet jsou přijímány pro záruku/zálohu?

Typy kreditních karet přijímané pro záruku/zálohu budou uvedeny v části Informace v popisu hotelu.

Číslo mé kreditní karty je správné, ale hotel ji neakceptuje. Proč?

Číslo mé kreditní karty je správné, ale hotel ji neakceptuje. Proč?

Existuje několik možností:

 • Hotel tento typ kreditní karty nepřijímá.
 • Datum uplynutí platnosti kreditní karty předchází datu rezervovaného pobytu.
 • Dosáhli jste limitu kreditní karty.
 • Vyskytla se chyba počítače.

Fly Now Pay Later installments

Fly Now Pay Later installments

Spread the cost of your booking over a flexible duration.

Are you eligible for the service?

 • You must be 18+
 • You must be a resident of the US to apply
 • You must have a US mobile phone to apply
 • You must have a US debit card to apply
You have a simple, short procedure to follow.
 • Find your best-suited Hotel on our suite.
 • Opt for the 'Fly Now Pay Later' option at the checkout page.
 • Create an account by filling a short form with some basic info.
 • Spread your booking amount in easy installments, as per your income and budget.

Potvrzení rezervace

Co se stane, když provedu rezervaci?

Co se stane, když provedu rezervaci?

Žádost o rezervaci vás převede na novou obrazovku, která zobrazuje číslo itineráře, které byste si měli uložit a použít jej pro budoucí korespondenci se společností Eurobookings.com. Může být také uvedeno číslo potvrzení. Kromě toho po všech rezervacích obdržíte do 2 - 4 hodin email, ve kterém bude uvedeno stejné číslo itineráře a číslo potvrzení, pokud bude k dispozici.

Jak dlouho společnosti Eurobookings.com trvá odpovědět na mou žádost o rezervaci?

Jak dlouho společnosti Eurobookings.com trvá odpovědět na mou žádost o rezervaci?

Všechny žádosti o rezervaci vás přenesou na novou obrazovku, která zobrazuje číslo itineráře, které byste si měli uložit a použít jej pro budoucí korespondenci se společností Eurobookings.com. Kromě toho budou všechny rezervace následovány do

Pokud obdržíte e-mail, pošlete prosím e-mail s podrobnostmi o vaší rezervaci na zákaznické podpory.

Jak si ověřím žádost o ubytování?

Jak si ověřím žádost o ubytování?

Rezervaci můžete zobrazit pomocí odkazu "Moje Rezervace". Vždy nás můžete kontaktovat se všemi dotazy týkajícími se vašeho požadavku. Pro rychlejší poskytnutí služby uveďte „Rezervační číslo“, které obdržíte po odeslání své rezervace.

Nemám příliš času na vyčkávání na potvrzení. Co mohu udělat?

Nemám příliš času na vyčkávání na potvrzení. Co mohu udělat?

Obvykle je většina rezervací v ubytovacích zařízeních prováděna v reálném čase a potvrzení by proto mělo trvat pouze několik sekund. O stavu své rezervace budete informováni do 2 až 4 hodin. Mohou se však vyskytnout zpoždění. V takových případech však od nás obdržíte email bez konfirmačního čísla. Jakmile ze zařízení obdržíme konfirmační číslo, zašleme vám ho emailem. Vznikne-li v souvislosti s vaší rezervací zvláštní požadavek nebo nastane-li změna poplatku, požadavek bude zaslán ke zpracování zástupci péče o zákazníky. Můžete se s námi spojit i přímo.

Kdy bude moje rezervace v hotelu?

Kdy bude moje rezervace v hotelu?

 • Speciální internetové sazby:
  Vaše jméno se neobjeví v hotelu do 72 hodin před datem příjezdu. Zbytek je zajištěn, pokoj zarezervován; nicméně hotel neví, že vy budete ta osoba, která u nich bude pobývat.
 • "Další sazby":
  Trvá minimálně 24 hodin, než podrobnosti o vaší rezervaci dosáhnou počítačový systém ubytovacího zařízení. Zbytek je zajištěn, pokoj zarezervován; nicméně hotel ještě nezadal vaše informace do svého systému.

Jakmile je rezervace dokončena, obdržím písemné potvrzení z hotelu?

Jakmile je rezervace dokončena, obdržím písemné potvrzení z hotelu?

Ne. Potvrzení e-mailem obdržíte od společnosti Eurobookings.com a to je vše, co potřebujete. Je zde uvedeno číslo itineráře společnosti Eurobookings.com, informace o hotelu, sazba, číslo potvrzení a zásady rušení rezervací hotelu

Storno

Jaké jsou zásady rušení pro mou rezervaci?

Jaké jsou zásady rušení pro mou rezervaci?

Když vyplníte formulář Žádost o rezervaci ubytování, jsou zde červeně uvedeny zásady rušení rezervace, nebo bude uveden odkaz k přečtení zásad rušení rezervace. Můžete si také zobrazit stránku s informacemi o zařízení, a vyhledat zde zásady rušení rezervace. Tyto zásady se mohou v jednotlivých zařízeních lišit, proto si musíte každé pečlivě pročíst. Obecně platí, že standardní přírůstky jsou, že musíte pokoj zrušit do 16.00 nebo do 18.00 v den příjezdu, nebo 24, 48 nebo 72 hodin před vašim příjezdem, jedná se však jen o obecné směrnice a konkrétní zásady daného zařízení mají převahu. Pokud provedete zrušení před konečným termínem, obecně nebudete platit poskytovateli ubytování žádný poplatek. Za zrušení po stanoveném termínu Vám bude poskytovatel ubytování účtovat storno poplatek. Za některé rezervace nelze peníze vracet a po rezervaci je nelze zrušit.
Pokud proběhne zrušení zcela mimo stanovený čas, může vám být účtován poplatek za jednodenní pobyt, včetně daní a servisních poplatků. Přečtěte si specifické zásady rušení rezervace, které každé zařízení uvádí na svých stránkách nebo v e-mailech, které se týkají Vaší rezervace.

Jak zruším rezervaci?

Jak zruším rezervaci?

Použijte odkaz "Moje Rezervace" uvedený na domovské stránce.

Refunds on hotel bookings

Refunds on hotel bookings

How it works

 1. When you cancel a refundable booking, we will process your refund within 24 hours.
 2. Your bank may take 7 days to post the credit back to your account, and 2 billing cycles to show on your statement.
 3. If you cancel a non-refundable hotel room, we cannot issue you a refund and the hotel may charge you a cancellation fee.
 4. To check the status of your refund / credit, contact your bank / credit card company 7 days after we process your refund.

Typu pokojů

Co když budou v pokoji více než dvě dospělé osoby?

Co když budou v pokoji více než dvě dospělé osoby?

Většina hotelů umožňuje, aby v pokojích zůstala za určitý poplatek další osoba (obvykle mezi 5,00 až 20,00 USD za osobu). Některé hotely a většina pronájmů na dovolenou má limit, kolik osob může v pokoji pobývat. To může být uvedeno na stránce s informace o ubytování.

Budou s námi naše děti... mohou zůstat zdarma?

Budou s námi naše děti... mohou zůstat zdarma?

Děti do 12 let obvykle zůstanou zdarma v pokoji jejich rodičů, pokud jim bude postačovat stávající uspořádání lůžek. Věkové požadavky se mohou podle zásad jednotlivých hotelů lišit. To může být uvedeno na stránce s informacemi o hotelovém ubytování.

Jsou k dispozic rozkládací lůžka/dětské postýlky?

Jsou k dispozic rozkládací lůžka/dětské postýlky?

Většina hotelů a některé pronájmy na dovolenou nabízí rozkládací lůžka a dětské postýlky (obvykle za poplatek mezi 5,00 až 20,00 USD za kus). Mohou mít některá omezení, které typy pokojů tato rozkládací lůžka nabízejí. To může být uvedeno na stránce s informacemi o ubytování. Pokud budou zvláštní požadavky přijímány, objeví se a formuláři Rezervace pole pro zadání těchto požadavků a pro jejich odeslání do hotelu nebo pronájmu na dovolenou.

Všeobecné

Jakému typu zákazníků je tato služba nabízena?

Jakému typu zákazníků je tato služba nabízena?

Po odeslání požadavku o rezervaci vám bude poskytnuta e-mailová adresa, kterou použijete pro případné dotazy ke svému požadavku. Naši kvalifikovaní a přátelští zástupci jsou k dispozici.

Je poskytována kyvadlová doprava z hotelu na letiště?

Je poskytována kyvadlová doprava z hotelu na letiště?

Mnoho hotelů nabízí kyvadlovou dopravu na letiště. To může být uvedeno na stránce s informacemi o ubytování. Pokud je služba nabízena, může být hotelem zpoplatněna. Pronájmy na dovolenou často tento typ služby nenabízejí.

Je k dispozici parkování? Parkování zdarma? Dlouhodobé parkování?

Je k dispozici parkování? Parkování zdarma? Dlouhodobé parkování?

Většina hotelů a pronájmů na dovolenou nabízí hostům parkování zdarma, i když někde tato služba může být zpoplatněna. Dlouhodobé parkování je nabízeno podle volby jednotlivých zařízení (často ve spojení s cenami parkování nebo letenek). To může být uvedeno na informacích o ubytování.

Jaké jsou pokyny pro dojetí do hotelu?

Jaké jsou pokyny pro dojetí do hotelu?

Informace o umístění hotelu jsou někdy uvedeny na stránce Informace o ubytování. Zde může být uvedena vzdálenost od hotelu k určitým místům nebo na letiště. Rezervace pronájmů na dovolenou bude obsahovat umístění zařízení v potvrzovacím emailu.

Je snídaně v ceně?

Je snídaně v ceně?

Mnoho hotelů nabízí snídani zdarma. Často se jedná o kontinentální snídani, někdy pouze kávu a koblihy. V případě pronájmů na dovolenou je však velmi ojedinělé, když jsou nabízeny snídaně. Pokud jsou zahrnuty, musí to být uvedeno na stránce s informacemi o ubytování.

Mají hotely stanoven požadavek minimálního věku?

Mají hotely stanoven požadavek minimálního věku?

Uvědomte si, že některé hotely mohou mít stanoven požadavek nebo omezení minimálního věku pro rezervaci pokoje. Některé hotely s kasiny mohou vyžadovat, aby osoba provádějící přihlášení pokoje byla starší 21 let. Dotažte se u svého zástupce oddělení péče


  

Všechny jazyky:Hotel reservations | Hotelreservierungen | Réservations d'Hôtels | Prenotazioni Alberghiere | Reservas de Hoteles | Reservas de Hotéis | Hotelreserveringen | Reserves d'hotel | Ξενοδοχειακές Κρατήσεις | Rezerwacje hotelu | Бронирование отелей | Rezervace hotelu | ホテル予約 | 酒店预订 | Hotellbokningar | Hotellreservasjoner | Hotelin varaukset | Otel rezervasyonları | Hotelreservationer | Rezervări | Хотелски резервации | Hotel foglalások

© 2001 - 2024 Eurobookings. Všechna práva vyhrazena.

Další eurobookings pro vás

Mějte přehled o novinkách a speciálních nabídkách!