| Beoordelingen | 6.3 |
|
Het hotel is gelegen in Vianden, een middeleeuws stadje in het hart "van de Ardennen". Bekend vanwege het bekende kasteel. Het kleine familiehotel is gelegen in het centrum van de stad op loopafstand van de belangrijkste toeristische attracties als het Kasteel, Victor Hugo Museum, St. Nikolaus Kerk, buiten zwembad, panoramische stoeltjeslift en eindeloze wandelroutes.
Kamers: 11 |
| Algemeen : | Parkeergelegenheid, Restaurant, Huisdieren toegestaan, Bar, Terras, Familiekamers |
|---|---|
| Internet: | Geen internet beschikbaar. |
| Parkeren: | Betaald openbaar parkeren is mogelijk bij het hotel zelf en kost EUR 5,00 per dag . |
Het hotel is aan de rivier Our gelegen en biedt fantastisch uitzicht over het kasteel. Er zijn 12 kamers geheel in traditionele stijl, een restaurant met specialiteiten uit Luxemburg en onze nieuwe tuin terras, bekend om de heerlijke salades. Het hotel biedt alles om uw verblijf comfortabel te maken.
Gelegen in het heerlijke landschap van de Luxemburgse Ardennen, kijkt Vianden terug op meer dan 100 jaar traditie van toerisme. Enkel 60km vanaf Bastogne en St. Vith, en 50km vanaf Trier. Vianden is gemakkelijk te bereiken.
Treinstation Ettelbrück: 18km
Luxembourg Airport: 45km
Hahn airport: 100km
Als gevolg van de grote Franse romanticus Victor Hugo, lokken de smalle steegjes, de Gotische kerken en de stadsmuren jaarlijks duizenden bezoekers in het middeleeuwse stadje aan de voet van de machtige gerestaureerde Burcht.
| Aankomst datum: | 12:00 uur |
|---|---|
| Vertrek datum: | 11:00 uur |
| Annuleringsvoorwaarden : |
Bij annulering of wijziging tot 5 dagen vóór de aankomstdatum worden geen kosten in rekening gebracht. Bij annulering daarna of indien u niet komt opdagen (no-show) wordt 80% van de eerste overnachting in rekening gebracht. |
| Kinderen en extra bedden: |
Alle kinderen zijn welkom. Extra bedden zijn niet beschikbaar. Er is geen mogelijkheid voor babybedjes in de kamer. |
| Aanbetalingsbeleid: | Er is geen aanbetaling vereist . |
| BTW en stads-/toeristenbelasting: |
BTW is inbegrepen. Servicekosten zijn inbegrepen. Stads-/toeristenbelasting is niet van toepassing . |
| Maaltijden: | Ontbijt zit bij de kamerprijs inbegrepen. |
| Huisdieren: | Huisdieren zijn toegestaan, op verzoek (mogelijk tegen betaling). |
| Geaccepteerde creditcards: |
Het hotel behoudt zich het recht voor uw creditcard op geldigheid te controleren.
|
Andere hotels in deze omgeving zijn te vinden op de kaart. Of kies uit een van de onderstaande hotels:
| Hotel Victor Hu... | 0.05 km |
|---|---|
| Hotel Petry | 0.1 km |
| Grand Hotel de ... | 0.18 km |
| La Tourelle | 0.19 km |
| Hotel Restauran... | 0.24 km |
| Diekirch | 4.38 km |
|---|---|
| Erpeldange | 5.1 km |
| Lipperscheid | 5.49 km |
| Hoscheid | 6.46 km |
| Wallendorf pont | 7.8 km |
Voer uw e-mailadres in om onze nieuwbrief te ontvangen
|
Copyright © 1996 - 2008 EUROBOOKINGS. Alle rechten voorbehouden.
|
|
|