|
||
Hotelketen: Arenaturist
| Algemeen : | Parkeergelegenheid, Restaurant, Huisdieren toegestaan, Bar, Tuin, Familiekamers, Gratis parkeergelegenheid, Winkels in het hotel |
|---|---|
| Activiteiten : | Tennisbaan, Casino, Tafeltennis, Hiking, Duiken, Squash, Snorkelen, Minigolf, Zwembad Buiten |
| Diensten : | Kapper / schoonheidssalon, Internetvoorzieningen, Valutawissel, Souvenirwinkel, Autoverhuur, Fax / kopieerapparaat |
| Internet: | Internet via modem is beschikbaar in de openbare ruimtes en kost EUR 4,20 per uur . |
| Parkeren: | Gratis openbaar parkeren is mogelijk bij het hotel zelf. |
Type A
Dit appartement met 1 slaapkamer is geschikt voor maximaal 3 personen en is ongeveer 25 m2. De studio ligt op de begane grond en is van alle gemakken voorzien, waaronder een tweepersoonsbed, een slaapbank en een terras of tuin.
Type B
Dit appartement met 2 slaapkamers is 30 tot 40 m2 en geschikt voor maximaal 5 personen. Het appartement ligt op de begane grond en bestaat uit een studio met 2 aparte bedden, een slaapbank, een aparte slaapkamer met 2 aparte bedden en een terras of een tuin.
Type D
Dit appartement met 3 slaapkamers is ongeveer 55 m2 en geschikt voor maximaal 7 personen. Het appartement ligt op de begane grond en biedt 2 slaapkamers met 2 aparte bedden, een slaapbank voor 2 personen en een terras of een tuin.
Deze stad combineert een strandvakantie aan de prachtige kust - met kristalhelder water - met een vakantie vol legendes en sporen van een markante geschiedenis.
Ongerepte bossen, kustlijnen met perfecte stranden en een gematigd klimaat zijn belangrijke ingrediënten voor diegene die hun vakantie graag doorbrenegn aan de kust.
De kust van Pula combineert de groene kleur van het land en de blauwe zee. Het landschap, met zijn baaien van rots en zand, is prachtig. Laat u verleiden tot het zwemmen en duiken in het heldere water.
De rijkelijke natuur in deze omgeving is echt uniek voor de Atriatische Zee, en veel van de flora en fauna zijn beschermd.
De Arena van Pula is een van de best geconserveerde amfitheaters in de wereld en is vaak onderwerp van studie geweest van veel beroemde artiesten en met name achitecten, zoals de bekende Sebastiano Serlio en Andrea Palladio.
Deze dagen wordt het amfitheater vooral bezocht door talloze toeristen uit de hele wereld. Hier worden opera's opgevoerd en concerten gegeven, zowel klassiek als pop. Ook is dit de locatie voor het filmfestival dat in de zomer wordt gehouden.
Behavle bovengenoemde bezienswaardigheden zijn er in de buurt nog talloze culturele erfgoeden.
* By car and by bus
- from the north:
Ljubljana - Črni Kal - border crossing Požane - Buzet - Vižinada - Poreč or Ljubljana - Kopar - border crossing Kaštel or Plovanija - Buje - Novigrad - Poreč or Trst - Kopar - Kaštel/Plovanija - Buje - Novigrad - Poreč
- from the east:
Zagreb - Rijeka - Učka Tunnel - Pazin - Pula
* By ship and by yacht
In your own vessel at Pula border crossing
By summer (seasonal) sailing timetable line Trst - Poreč - Pula
By summer excursion lines Venezia - Poreč, Grado - Trst - Poreč and Pula-Venezia
* By plane
Regular or charter flights to the international airport of Pula
* By train
By regular lines to Pula or Koper (Slovenia, 105 km)
| Aankomst datum: | 15:00 uur |
|---|---|
| Vertrek datum: | 10:00 uur |
| Annuleringsvoorwaarden : |
Bij annulering tot 2 dagen vóór de aankomstdatum worden geen kosten in rekening gebracht. Bij annulering daarna of indien u niet komt opdagen (no-show) wordt de eerste overnachting in rekening gebracht. |
| Kinderen en extra bedden: |
Alle kinderen zijn welkom. Alle kinderen tot 2 jaar oud betalen EUR 5,00 per persoon per nacht babybedjes inbegrepen. Er is geen mogelijkheid voor extra bedden in de kamer. Maximumaantal babybedjes in een kamer: 1. |
| Aanbetalingsbeleid: | er wordt geen aanbetaling in rekening gebracht. |
| BTW en stads-/toeristenbelasting: |
BTW is inbegrepen. Servicekosten zijn inbegrepen. EUR 1,00 stads-/toeristenbelasting per persoon per nacht niet inbegrepen. |
| Maaltijden: |
Dit hotel biedt geen eetfaciliteiten. Halfpension zit niet bij de kamerprijs inbegrepen en kost EUR 16,00 per persoon. Diner zit niet bij de kamerprijs inbegrepen en kost EUR 11,00 per persoon. |
| Huisdieren: | Huisdieren zijn toegestaan (mogelijk tegen betaling). |
| Geaccepteerde creditcards: |
Het hotel behoudt zich het recht voor uw creditcard op geldigheid te controleren.
|
Andere hotels in deze omgeving zijn te vinden op de kaart. Of kies uit een van de onderstaande hotels:
| Verudela Beach an... | 0.07 km |
|---|---|
| Hotel Palma | 0.13 km |
| Hotel Histria | 0.18 km |
| Hotel Park | 0.67 km |
| Hotel Brioni | 0.70 km |
| Banjole | 5.02 km |
|---|---|
| Fažana | 7.46 km |
| Medulin | 8.55 km |
| Premantura | 8.92 km |
| Rovinj | 28.69 km |
Voer uw e-mailadres in om onze nieuwbrief te ontvangen
|
Copyright © 1996 - 2008 EUROBOOKINGS. Alle rechten voorbehouden.
|
|
|